Vchodový systém , ktorý zdokonaľuje vchod do domu

od david.m

V priestore okolo domu je potrebné umiestniť rôzne prvky, ktoré s užívaním domu veľmi úzko súvisia. Okrem dlažby a vegetácie ide o množstvo nutných, relatívne veľkých prvkov, ktoré tam majú svoje miesto, náhodne bránka, rozvádzač alebo uloženie popolnice. Majiteľ nehnuteľnosti tak stojí pred problémom, ako spojiť tieto zdanlivo nezlučiteľné funkcie?

Do plotu sú zakomponované rôzne moduly vchodového systému LIBERTY. Zľava je to modul CLEANNY na uloženie nádob na odpad, ďalej bránka GATIE, stĺpik RINGIE s poštovou schránkou a s prípravou na inštaláciu zvončeka, a nakoniec modul SIGNIE, číslo popisné.                          

Ak nechce, aby sa okolie jeho domu pre neho stalo nočnou morou, nemal by sa spoliehať na rôzne ad hoc riešenia alebo ich odkladať na neurčito, tým sa stav skôr len zhorší. Náš tip je novinka na trhu – Vchodový systém LIBERTY od spoločnosti J.A.P. Slovakia, ktorý vďaka svojej komplexnosti vie ponúknuť originálne prepojenie všetkých dôležitých funkcií spojených s užívaním domu. Takto ucelený systém nikto iný v Európe neponúka, takže je to európske unikum.

Modul, ktorý dokáže ušetriť váš čas je FULL – box na ukladanie balíkov. Nevadí, že nie ste doma, stačí dať doručovacej firme kód a o viac sa nemusíte starať. Modul disponuje poštovou schránkou, číslom popisným a prípravou na zvonček a vchodovú skrytú kameru.                                 

Vchodový systém LIBERTY vyniká pestrou variabilitou a jeho desať modulov – CLEANNY, PACK/MESSENGER, RINGIE, FULL, SHIELD, ROOFY, GATIE, ENERGY, SIGNIE a LABEL, môžete mať v rôznych rozmeroch a farebnom prevedení. Obrovskú pozornosť si zaslúži box na ukladanie balíkov, v prevedení PACK/MESSENGER alebo FULL, bez prítomnosti majiteľa nehnuteľnosti. Dodávková služba dostane číslo kódu a dodávaný balík uloží do boxu. Majiteľ tak nemusí asistovať pri odovzdaní zásielky a ušetrený čas využije určite zmysluplnejšie.

Detail modulu CLEANNY, ktorý umožňuje, popri praktickom a estetickom uložení nádoby na odpad aj jej jednoduchú manipuláciu.   

Spoločnosť J.A.P. Slovakia vsádza pri výrobe všetkých svojich výrobkov na špičkovú kvalitu a nápaditý dizajn. Ani vchodový systém LIBERTY nie je výnimkou, ako potvrdzujú aj slová konateľa J.A.P. Slovakia Petra Paksiho, ktorý popisuje materiálové prevedenie: „Po detailných testoch sme pre LIBERTY zvolili 3 mm hliníkový plech, ktorý je pre vonkajšie použitie optimálny. Navyše zaradenie povrchovej úpravy pasivácie titánom pred komaxitom robí z výrobku skutočného maratónca, z ktorého sa zákazník môže tešiť dlhé roky.“

Modul ROOFY obsahuje rôzne komponenty – popisné číslo, poštovú schránku a prípravu na zvonček. Je doplnený strieškou, takže jeho umiestnenie je možné iba pri dome, kde vyzerá veľmi pekne, a navyše vám poskytne ochranu pred nevľúdnym počasím.                               

Jednotlivé moduly vchodového systému LIBERTY sú v jednotnom dizajnovom prevedení. Využiť ich je možné nezávisle na sebe alebo ľubovoľne kombinovať podľa individuálnych potrieb danej stavby. Začlenenie do priestoru je tiež voliteľné, moduly môžu byť umiestnené solitérne a tiež ako súčasť oplotenia. „Systém LIBERTY určite uspokojí aj tých najnáročnejších klientov“, je si istý konateľ spoločnosti Petr Paksi a dodáva: „Vchodový systém LIBERTY bol prezentovaný ako novinka na minuloročnom veľtrhu For Arch a získal ocenenie Grand Prix za najlepší výrobok, čo ma naozaj potešilo!“

Reko z materiálov J.A.P. Slovakia
Foto: J.A.P. Slovakia

Podobné články