Steny bez šmúh za pár minút

od micah.grohman

Poznáme to všetci, nečistoty okolo vypínačov či na stenách, ktorým sa dá len ťažko zabrániť. Nezúfajte! Pokiaľ vás trápi len pár šmúh a steny sú inak čisté, nie je potrebné hneď vyťahovať farbu a valček. Na menšie korektúry náteru využite farbu v tube, ktorá je na drobné opravy ideálna.

Každodenné činnosti v domácnosti sa na vašich stenách časom neodvratne ukážu. Škvrny okolo vypínačov alebo šmuhy od topánok vyniknú najmä na bielo vymaľovaných stenách. Kvôli drobným nečistotám však nie je potrebné hneď maľovať odznova. Vyskúšajte rýchle a jednoduché riešenie – nečistoty stačí pretrieť farbou Primalex Polar FIX, ktorú nájdete v praktickej tube. 

Pomocník do každej domácnosti
Primalex Polar FIX sa oplatí mať po ruke pre prípad, že sa na vašej bielej stene objaví nejaká vada, ktorú je potrebné rýchlo zatrieť. Zvládne to úplne každý – náter sa totiž nanáša jednoducho pomocou hubky. Po použití stačí hubku dôkladne umyť od farby. Takto pripravenú tubu si môžete schovať na budúce použitie. 

Odborník PRIMALEX radí: Farbu nechajte približne 2 hodiny zaschnúť. V prípade potreby (napr. pri hrubších povrchoch) aplikáciu opakujte. Vďaka tomu, že je Primalex Polar FIX určený na opakované použitie, vystačí vám jedna tuba na množstvo ďalších opráv. Metóda „tupovanie“ je výborná aj na krytie nerovných povrchov. Farba vďaka tejto technike lepšie priľne a splynie s pôvodným náterom na stene. Navyše pri nej spotrebujete minimálne množstvo farby. 

Začnite svoj PROJEKT NA VÍKEND
Radi by ste si zveľadili svoju domácnosť, záhradu či balkón? S užitočnými tipmi pripravenými v spolupráci s odborníkmi z Balakrylu a Primalexu sa môžete nechať inšpirovať množstvom skvelých nápadov na stránke www.projektnavikend.sk. Chcete zrenovovať nábytok či vymaľovať izbu? Vyberte si projekt, ktorý sa vám hodí. Hľadáte pomôcky alebo odbornú pomoc? Navštívte predajne DOM FARIEB alebo si nakúpte online na www.domyfarieb.sk

Reko z materiálov Primalex
Foto: Primalex

Podobné články