Stavebné puzdra s doživotnou zárukou

od david.m

Dvere patria jednoznačne k základným prvkom každého interiéru. Plnia predovšetkým praktickú funkciu oddelenia jednotlivých miestností. Pokiaľ je v rámci plánovania alebo rekonštrukcie včas ujasnený účel jednotlivých dverí, môžu výrazne prispieť k optimálnej dispozícii bytu alebo domu.

Trúfate si v duchu odpovedať na otázku, čo je stavebné puzdro? Ak áno, máte pochvalu, pokiaľ nie, tak jednoducho povedané, ide o plechovú kapsu, určenú na zamurovanie do pevnej priečky alebo na inštaláciu do SDK. Dvere sú potom pri otváraní zasúvané do tejto plechovej kapsy a nenárokujú si na žiadny ďalší priestor. Stavebné puzdro predstavuje bezbariérové riešenie a je neprekonateľnou voľbou, pokiaľ potrebujete v interiéri ušetriť priestor.

Výrobcom stavebných puzdier je  spoločnosť J.A.P. Slovakia. Pán Petr Paksi, konateľ tejto spoločnosti, vraví: „Vyrábame stavebné puzdrá už viac ako tridsať rokov. Za túto dobu sme našim zákazníkom dodali bezmála 500 000 kusov stavebných puzdier v rôznom prevedení. Vďaka vlastnému skladovému zázemiu vieme, na rozdiel od zahraničnej konkurencie, dodať stavebné puzdrá v podstate na počkanie“.

Zohľadňujú typ interiéru

V základnej ponuke sú stavebné puzdrá  obložkové a bezobložkové. Obložkové stavebné puzdro NORMA sa využíva najviac a je v štyroch kategóriách – NORMA STANDARD, NORMA KOMFORT, NORMA UNIBOX a NORMA PARALELL. Každá z kategórií zohľadňuje typ interiéru, do ktorého treba dvere umiestniť.

  Stavebné puzdro NORMA STANDARD

Stavebné puzdro NORMA UNIBOX  

Bez kompromisov                               

Bezobložkové stavebné puzdrá reprezentujú puzdrá AKTIVE STANDARD pre jednokrídlové dvere a AKTIVE KOMFORT pre dvojkrídlové dvere. Bezobložkové stavebné puzdra bez kompromisov rešpektujú čisté moderné línie múrov bez obložiek a sú tak ideálne pre minimalisticky riešené interiéry. Tieto stavebné puzdrá dizajnovo nadväzujú na ucelený rad skrytých zárubní AKTIVE, ktoré sú vhodné pre otočné dvere od väčšiny výrobcov na trhu.

Stavebné puzdro AKTIVE STANDARD

Tohtoročnou novinkou sú stavebné puzdrá ATLAS a ELEKTRA, ktoré konštrukčne vychádzajú zo stavebného puzdra NORMA, ale ATLAS navyše dovolí zavesenie nosných prvkov, napríklad nábytku alebo kuchynskej linky. Stavebné puzdro ELEKTRA upúta ľahkým vedením elektroinštalácie bez kolízie s dverným krídlom.

Stavebné puzdro ATLAS

Garancia kvality

Všetky spomínané varianty stavebných puzdier potešia možnosťou doplnenia tichým dorazom pre postupný dojazd, možnosťou atypických výšok až do priechodnej výšky 2700 mm, nosnosťou dverného krídla až 120 kg a kompatibilitou so všetkými výrobcami dverí, teda aj s nami a našimi dverami MASTER.

Dlhoročné skúsenosti, kvalitné materiály a technologické zázemie garantujú najvyššiu kvalitu našich stavebných puzdier. Trúfli sme si aj na nezávislú certifikáciu životnosti vozíčkov, ktorá bola potvrdená na dobu 98 rokov“, zdôrazňuje to najdôležitejšie Petr Paksi a pridáva aktuálnu novinku: „Spoločnosť je na tento výrobok právom hrdá a rozhodli sme naň poskytovať nadštandardnú doživotnú záruku“. Tiché elegantné riešenie, úspora priestorov, originálny dizajn a kvalitné spracovanie. Samé klady, ktoré sa iste pri stavbe či rekonštrukcii oplatí mať na zreteli. Každý ušetrený meter sa dnes počíta a so stavebnými puzdrami J.A.P. Slovakia k nim vedie priama cesta. Dostanete skrátka to najlepšie, čo na trhu je. Viac na www.jap.sk.

 

Reko z materiálov J.A.P. Slovakia
Foto: J.A.P. Slovakia

Podobné články