dom a bývanie

header abc interier
Aktuálne O nás Archív Anketa Predplatné Inzercia Kariéra GDPR Kontakt
TÉMY: Diego Baumit Baumit PARTNERI:
perpes bdesign


...na začiatku býva dobrá myšlienka....

Myšlienka, ktorá stojí za to, aby človek venoval veľa času a energie na jej realizáciu. Myšlienka, ktorou pri uvádzaní do života neotrasie ani rad neúspechov. Myšlienka, za ktorou je dlhá cesta vyplnená každodennou tvrdou a poctivou prácou so zmyslom pre fair play a ktorá je tým najistejším prostriedkom pre dosiahnutie úspechu. Človek dokáže veľa, ale zároveň žalostne málo na to, aby vedel sám zrealizovať aj tú najlepšiu myšlienku. Práve preto vytvorením kvalitného tímu sa dodá dobrej a zmysluplnej myšlienke jej vlastný život.

Sme tím s príbuznou, na seba nadväzujúcou činnosťou s bohatými skúsenosťami v oblasti vydavateľstva, PR a reklamy. Počas svojej existencie sme zrealizovali viacero dobrých myšlienok, ktoré vyústili do kvalitných projektov. Tvrdá práca, kvalita, profesionálny prístup a spokojní obchodní partneri potvrdzujú, že cesta, ktorou ideme je správna. Samozrejme všetko je o ľuďoch a preto dávame priestor ich schopnostiam a kreativite, lebo sme presvedčení, že stále je možné sa zdokonaľovať.

vydavateľ


BaumitBochemit© 2022 | všetky práva vyhradené | dnes je 29. Mája 2022 | dom&bývanie.eu | code by Ivan Mišák | mapa stránok