dom a bývanie

header abc interier
Aktuálne O nás Archív Anketa Predplatné Inzercia Kariéra GDPR Kontakt
TÉMY: Diego Baumit Baumit PARTNERI:
perpes bdesign
Poďakovanie s extra zľavami a výhodami

Tchibo oslavuje 30 rokov na Slovensku. Od roku 1991 sa Tchibo u nás stalo dostupným každému. Možno si teraz spomeniete na známy slogan Tchibo – Le Cafè a keď vám pripomenieme, že od roku 2008 sa v predajniach Tchibo začal predávať aj spotrebný tovar, určite vám v mysli zarezonuje: „Z Tchiba? Veď tam predsa majú len kávu!“
Kávu si spolu s kávovarmi, kvalitnými a športovými módnymi odevmi či domácimi pomocníkmi alebo originálnymi nápojmi teraz kúpite nielen v predajniach obchodných centier či cez e-shop tchibo.sk, ale aj vo vybraných predajniach COOP Jednota a Labaš. 
Dôkazom, že Slováci si koncept Tchibo skutočne obľúbili, je tretie miesto v tohtoročnom rebríčku TOP 50 zákaznícky najobľúbenejších značiek na Slovensku.
 
Udržateľnosť aj káva pre hrdinov
Dnes je už Tchibo známe aj spotrebným tovarom, vyrábaným v súlade s udržateľnosťou životného prostredia. Na svoje výrobky používa materiály ako biobavlna, recyklovaný polyester z PET fliaš, drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva a ďalšie. 
K podpore udržateľnosti sa nedávno pridal aj charitatívny projekt Káva pre hrdinov, keď predajcovia z obchodov Tchibo darovali v čase pandémie kávu, kávovú limonádu Mazagrande a ďalšie produkty zdravotníkom v prvej línii, policajtom, pracovníkom sociálnych služieb, ako aj ďalším ľuďom a organizáciám, ktoré to potrebovali.  
 
Ďakujeme za priazeň
Ako poďakovanie za priazeň pripravilo Tchibo v nasledujúcich 3 mesiacoch 3 x 30 dní výhod, darčekov a zliav v predajniach a na e-shope. V predajniach vás okrem tovaru čakajú aj nové kávy a zákusky a darček k nákupu nad 14,99 eur, na www.tchibo.sk zas 30 % zľavy na vybraný spotrebný tovar. Užite si malé radosti v Tchibo - ďakujeme vám za dôveru!
 
Reko z materiálov Tchibo
Foto: Tchibo
 

FOTOGALÉRIA K TOMUTO ČLÁNKU:

ZOBRAZIŤ VŠETKY ONLINE ČLÁNKY | OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ
BaumitBochemit© 2022 | všetky práva vyhradené | dnes je 29. Mája 2022 | dom&bývanie.eu | code by Ivan Mišák | mapa stránok