dom a bývanie

header abc interier
Aktuálne O nás Archív Anketa Predplatné Inzercia Kariéra Kontakt
TÉMY: PARTNERI:
perpes bdesign najomne
Prekvapivo jednoduché – jednoducho perfektné

Domáce spotrebiče Bosch predstavujú technickú dokonalosť, nekompromisnú kvalitu a absolútnu spoľahlivosť. Aj preto sú najpredávanejšou značkou veľkých domácich spotrebičov v Európe.*

Už po celé generácie prispievajú tieto domáce spotrebiče ku zjednodušovaniu každodenného života a šetria čas na zlepšenie kvality života svojich majiteľov.

Vynikajúce výsledky

Praktické pomocné funkcie moderných rúr ušetria množstvo času a námahy. Napríklad automatické programy AutoPilot určujú teplotu, typ vykurovania alebo čas varenia vybraného jedla, čím sú zaručené dokonalé výsledky bez akejkoľvek kontroly. Ak už nikdy nechcete riskovať pri príprave mäsa, rýb či hydiny, budete mať radosť z teplotnej sondy, ktorá ich pomôže pripraviť pri ideálnej teplote. Meria totiž nepretržite a presne teplotu uprostred potraviny a indikuje, keď je správne pripravená. Ďalšou praktickou funkciou je funkcia 4D horúci vzduch, ktorá rýchlo a rovnomerne rozdeľuje teplo do celého priestoru rúry, takže môžete piecť až na štyroch úrovniach naraz. Pri pečení je neoceniteľným pomocníkom taktiež senzor PerfectBake, ktorý neustále sleduje vlhkosť pripravovaného pokrmu a celý proces pečenia tak prispôsobuje automaticky. Sám vyhodnotí, kedy je jedlo hotové. Pripravované jedlo tak už priebežne nemusíte kontrolovať špajdľou. Ani s čistením si pri moderných rúrach nemusíte robiť starosti. Vďaka integrovanej pyrolitickej samočistiacej funkcii sa rúra vyčistí sama jednoduchým stlačením tlačidla. V závislosti od stupňa znečistenia sa rúra zahreje až na teplotu 480 °C a spáli všetok tuk a drobné zvyšky z pečenia na popol. Vnútro rúry tak už stačí len utrieť vlhkou handričkou.

Užitočné inovácie varných dosiek

Na indukcii sa varí rýchlo a bezpečne a s užitočnými funkciami navyše aj jednoducho a pohodlne. Funkcia FlexIndukcia umožňuje jedným dotykom spojiť dve indukčné zóny do jednej veľkej plochy, na ktorú môžete flexibilne rozmiestniť riad podľa toho, ako potrebujete. Senzorová technológia PerfectFry automaticky stráži a udržiava stálu teplotu vo vnútri panvice tak, aby boli všetky palacinky, rezne a steaky upečené rovnomerne. Technológia PerfectCook zase automaticky kontroluje a reguluje teplotu pri varení na zvolenej úrovni, aby už z hrnca nikdy nič nepretieklo.

Mnohí kuchári stále uprednostňujú plynové varné dosky. S technológiou FlameSelect dosiahnite perfektné výsledky varenia vďaka deviatim precízne definovaným stupňom nastavenie plameňa.

Výnimočne tiché a úsporné 

Umývačky riadu značky Bosch dokážu viac ako len jemne umývať. Unikátna technológia sušenia Zeolith® využíva vlastnosti prírodného minerálu a zaručuje dokonale suchý riad, vrátane pohárov a plastového riadu. Inovatívny systém košov VarioFlex Pro ponúka celý rad rôznych možností prispôsobenia na dosiahnutie maximálnej flexibility ukladania riadu a na optimálne využitie miesta na všetkých úrovniach. A vďaka kombinácii materiálov s nízkymi vibráciami, motora s nízkym trením, efektívnej a hluk absorbujúcej izolácie a vylepšenia vodonosných častí umožňuje dosiahnutie referenčnej hladiny hluku na úrovni tichej konverzácie. 

Viac miesta na viac vitamínov

Aj vám záleží na tom, ako sa stravujete? Chladničky s mrazničkou značky Bosch so systémom VitaFresh poskytujú všetko, čo potrebujete na to, aby ste žili zdravo. Ponúkajú nielen dostatok miesta na veľké množstvo čerstvého jedla, nápojov, hrncov a mís, ale aj sofistikované možnosti na ich optimálne skladovanie. Technológia VitaFresh pro zaisťuje optimálne podmienky na skladovanie potravín. Ryby, mäso, ovocie a zelenina budú v špeciálnych priehradkách s regulovanou teplotou a vlhkosťou čerstvé a plné vitamínov až 3× dlhšie. Inovatívny automatický systém odmrazovania NoFrost zabraňuje vznikaniu námrazy, ktorá spôsobuje zvýšenie spotreby energie. A nielen to. Vďaka nemu raz a navždy odpadá nutnosť nepríjemného ručného odmrazovania. Viac informácií na www.bosch-home.com/sk.

* Kategória veľké domáce spotrebiče. Zdroj: Euromonitor, objemy predaja, 2018

Reko z materiálov BSH domáce spotrebiče
Foto: BSH domáce spotrebičeFOTOGALÉRIA K TOMUTO ČLÁNKU:

ZOBRAZIŤ VŠETKY ONLINE ČLÁNKY | OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ
Bochemit
© 2020 | všetky práva vyhradené | dnes je 21. Februára 2020 | dom&bývanie.eu | code by Ivan Mišák | mapa stránok