dom a bývanie

header abc interier
Aktuálne O nás Archív Anketa Predplatné Inzercia Kariéra Kontakt
TÉMY: PARTNERI:
perpes bdesign najomne
Stierka súčasnosti? Ako z betónu

Na to, aby vaša obývačka či predsieň dýchala sviežosťou a moderným trendom, nemusíte hneď vynaložiť nekresťanské peniaze či zháňať predražených odborníkov. Dnes už to bez problémov zvládnete aj sami.
Obyčajné omietky sú v bytoch a domoch síce nevyhnutnosťou, avšak dekoratívne omietky dodajú vašej domácnosti jedinečný vzhľad a charakteristický ráz. Pre niekoho na pohľad chladný, pre iného práve tým zaujímavý je betón. Nemusíte však hneď siahať po naozajstnom betóne. Jeho vernou kópiou sú mnohé moderné stierky.
 
„Prekvapila ma jednoduchá aplikácia a ľahkosť prípravy rôznych betónových efektov. Materiál je po natónovaní pripravený k okamžitému použitiu, bez potreby riedenia, či zmiešavania viacerých zložiek,“ uvádza Jaroslav Nitschneider technicko-obchodný zástupca spoločnosti PPG. 

Pre interiéry zariadené v modernom dizajne, napríklad momentálne veľmi populárnom industrial štýle, sú obľúbené dekoratívne omietky so vzhľadom surového betónu.

Beton efekt

Ak teda rozmýšľate, ako dodať vášmu príbytku, kancelárii či dokonca kaviarni originálny industriálny punc, skúste si predstaviť steny, ktoré vyzerajú ako betón. Primalex Beton efekt je vnútorná stierka, ktorá sa aplikuje prostredníctvom hladidla. Nejde však o farbu na betón.
Táto novinka je vyvinutá v spolupráci s odborníkmi a počas jej vývoja sa vykonávali aj aplikačné testy s profesionálnymi zákazníkmi. Bázu môžete tónovať až do 5000 rôznych odtieňov, Primalex vám však ponúka 6 efektov, ktoré sú v súčasnosti najviac trendy. Či už si na svojej stene predstavujete vzhľad hladkého liateho betónu, hrubého industriálneho betónu alebo sa vám pozdáva lakovaný povrch za kuchynskou linkou, môže byť práve táto novinka pre vás vhodným riešením. 

Vďaka jednoduchej aplikácii môžete mať doma takýto efekt aj vy a bez zbytočne vysokých nákladov. Veď túto zmenu zvládne aj laik – pozrite si krátky videonávod, ako jednoducho naniesť Primalex Beton na stenu vašej obývačky TU.

Reko z materiálov Primalex

Foto: Primalex


FOTOGALÉRIA K TOMUTO ČLÁNKU:

ZOBRAZIŤ VŠETKY ONLINE ČLÁNKY | OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ
BaumitBochemit
© 2020 | všetky práva vyhradené | dnes je 30. Mája 2020 | dom&bývanie.eu | code by Ivan Mišák | mapa stránok